Monika Chumbley Spiritual Coaching
Zdjęcie wykonane przez Zapalone Kadry Adventures Souls Photographer
THL certificate

Jestem leśną istotą, przyjaciółką drzew i szeroko pojętej natury. Interesuję się zielarstwem i zbieraniem darów natury, jestem kompulsywnym fotografem grzybów i innych dzikich rarytasów.

Jestem trenerem transformatywnym i mentorem, wspierającym innych poszukiwaczy w procesie poszerzania świadomości.

W swojej misji wykorzystuję szeroki zakres wiedzy i doświadczenia z różnych obszarów rozwoju osobistego i duchowego. Moją intencją jest wspieranie ludzi na ich drodze do do samodzielnego mistrzostwa. Prowadzę coaching indywidualny i grupowy. Jestem certyfikowanym przewodnikiem techniki coachingu duchowego THL – The Highest Law.

 

W 2022 roku założyłem grupę Plemię Światła UK. Łączymy się za pośrednictwem platformy Facebook (link tutaj), oraz Telegram – grupa jest dedykowana Polakom zainteresowanym rozwojem świadomości i samopoznaniu. Organizuję spotkania plemienne w różnych miejscach w Anglii.
Od 2023 roku współtworzę CUD Festival, który odbywa się w Anglii. Jego głównym celem jest zrzeszenie polskiej społeczności zainteresowanej samorozwojem w kontekście integracji Ciała, Umysłu i Duszy.

 

Tworzę biżuterię intencjonalną w technice mikro-makramy. Kamienie szlachetne i półszlachetne oraz kryształy, których używam do moich kreacji, mogą być doskonałym wsparciem dla emocjonalnego i duchowego uzdrowienia w potrzebie. To kolorowe rękodzieło można znaleźć na mojej stronie Harmonia Creative na Facebooku.
Z wykształcenia jestem artystką, ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Pracuję również jako niezależny grafik i projektant stron internetowych.